Manager Restaurant fast-food

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile .calif active.

Vezi toate job-urile Manager Restaurant fast-food active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: .calif
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 17.04.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    abilitati de conducere si/sau supervizare
    - experienta minima 1 an in functii de conducere sau supervizare (nu in mod obligatoriu in domeniul alimentatiei publice);
    - cunostinte utilizare PC : Office ( excel, word), interne;
    - disponibilitate de lucru in schimburi si in weekend;
    - studii medii sau superioare;
    - deschis si comunicativ;
    - implicare puternica in activitate;

    Responsabilitati

    - supervizarea activitatii si echipei din subordine in conformitate cu politica si obiectivele companiei;
    - realizarea obiectivelor fixate respectand standardele (impuse si asumate) de calitate,securitate,costuri si timp;
    - intocmirea si asumarea rapoartelor de activitate; predarea acestora catre superiori;
    - identificarea problemelor si abilitatea de a lua rapid masuri corective si preventive;

    - pachet salarial: salariu fix, tichete de masa si bonus in functie de performante;
    - integrare in colectiv tanar si dinamic;
    - posibilitati de avansare;
    - pachete de instruire si calificare in domeniul HORECA in functie de performante si vechime;

    Aplica fara CV
    4000 - 5500 RON NET / luna

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (52)