Consultant vanzari - Part time

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile EMBLEMA Retail Solutions active.

Vezi toate job-urile Consultant vanzari - Part time active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: EMBLEMA Retail Solutions
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.05.2019
    Remote work: On-site

    Oferim:

    • Loc de muncă în proximitatea locuinței:
    1. Carrefour Baneasa;
    2. Carrefour Orhideea;
    3. Carrefour Berceni;
    4. Kaufland Colentina;
    5. Cora Pantelimon;
    6. Cora Lujerului;
    7. Cora Sun Plaza;
    8. Auchan Afi Cotroceni + Auchan Militari.
    • Pachet salarial fix + tichete de masa + bonusuri din vanzari;
    • Dezvoltare profesională și oportunitate de promovare;
    • Posibilitatea de a face partea dintr-o echipa tanara si dinamica;
    • Suport din partea unei echipe prietenoase;

    Printre atribuțiile tale:

    • Să asigure transmiterea informatiilor către clienți si sa consilieze, indreptandu-se spre vanzare;
    • Să cunoască și să prezinte produsele specifice brandurilor și proprietățile acestora în conformitate cu informațiile primite în timpul sesiunilor de pregătire profesională

    Cerințe:

    • Studii medii
    • Aspect îngrijit, profesionalism
    • Amabilitate în relația cu clienții
    • Punctualitate și dorința de a lucra în echipă

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna

    Aplica fara CV
    800 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (314)