Reprezentant Vanzari B2B - Alba-Iulia

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPC Romania active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari B2B - Alba-Iulia active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: UPC Romania
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Alba Iulia
  • Actualizat la: 02.05.2019
    Remote work: On-site
    Scurta descriere a companiei

    Suntem prezenți în peste 300 de localități cu serviciile noastre de televiziune (digitală, analogică și prin satelit) și telefonie, conectăm 1.179.500 de clienți la universul digital, prin tehnologii de ultimă generație, oferim customer experience și ne bucurăm de un portofoliu bogat de produse și servicii, unele aduse în premieră în România.
    Alege să fii și tu unul dintre membrii echipei UPC România!

    Cerinte

     Vrei sa lucrezi intr-o echipa dinamica, pasionata de domeniul vanzarilor directe?
     Vrei sa iti dezvolti abilitatile de comunicare si negociere?
     Vorbesti limba engleza la nivel mediu si folosesti frecvent aplicatiile Microsoft (Word, Excel)?
     Interactionezi cu usurinta cu ceilalti si iti place sa dezvolti noi relatii de business?
     Iti plac provocarile si esti motivat de atingerea obiectivelor de vanzari?

    Daca ai raspuns afirmativ intrebarilor de mai sus asteptam cu nerabdare aplicatia ta!
    In cazul in care ai experienta pe un rol similar ne-ai impresionat deja!

    Responsabilitati

    Ce vei face in echipa noastra?

    • Identifici si contactezi clientii B2B pentru le oferi cele mai bune solutii de telecomunicatii (internet, telefonie, TV);
    • Negociezi fata in fata cu clientul si semnezi contractele de vanzare;
    • Dezvolti si mentii relatiile cu clientii B2B prin interactiuni directe;
    • Esti la curent cu evolutia pietei de telecomunicatii si urmaresti actiunile competitiei pentru a asigura eficienta ofertei UPC.

    Alte informatii

    Ce oferim?

    • Lucru intr-o echipa de profesionisti energici si perseverenti;
    • Dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;
    • Program de munca flexibil;
    • Comision din vanzari, abonament medical si alte facilitati de interes personal.

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Aplica fara CV
    Alba Iulia,

    Alba Iulia, Sibiu,

    Vezi job-uri similare (11)