Asistenta management&administrativ

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GSR active.

Vezi toate job-urile Asistenta management&administrativ active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: GSR
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.05.2019

    Suntem o echipa de experti si specialisti in arii multiple: contabilitate, fiscalitate, audit, management financiar, inventariere, cultura organizationala si resurse umane, consultanta juridica.

    Cerinte

    Daca doresti sa ni te alaturi si stii ca ai/ esti:
    - cunostinte de limba engleza la nivel avansat vorbit si scris
    - persoana responsabila, punctuala, dinamica, orientata spre rezultate
    - abilitate de a lucra cu termene limita;
    - abilitati de analiza si sinteza, atentie la detalii, foarte buna gestionare a timpului;
    - bune abilitati de comunicare
    - experienta de minim un an pe o pozitie similara – constituie avantaj

    Responsabilitati

    Activitati Administrative:
    - organizarea activitatilor administrative si de birou (ex raspunde la telefon, email, achizitii birotica si protocol, receptie si transmitere documente prin curieri etc)
    - activitati de protocol;
    - administreaza agenda managementului;
    - acorda asistenta managementului pe activitati generale;
    - Organizare evenimente corporate – team building

    Activitati Comerciale:
    - emiterea facturilor, urmarire incasari clienti;
    - intocmirea contractelor/ofertelor;
    - traduceri documente bilingv -ro-engleza
    - intocmirea de rapoarte si situatii specifice activitatii.

    Alte informatii

    beneficii

    - pachet salarial atractiv
    - pachet de beneficii oferite de companie

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (73)