Junior Accountant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile iCredit active.

Vezi toate job-urile Junior Accountant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: iCredit
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.08.2019

    Easy Asset Management este o Institutie Financiară Nebancară fondată în anul 2005, care activează în 6 țări: România, Bulgaria, Polonia, Cehia, Macedonia și Ucraina.

    În prezent, compania este unul dintre liderii de piață în industria de credite rapide din Europa Centrală și de Est, cu peste 2 milioane de credite aprobate.

    În România, sub marca iCredit, compania deține un portofoliu în valoare de peste 12 milioane de euro, iar echipa din țara noastră este formată din peste 1.000 de profesioniști, care activează în biroul central din București și în cele 76 de birouri din întreaga țară.

    Cerinte

    Ce cautam:
    • Absolvent studii superioare de profil economic ;
    • Competente informatice cel putin medii;
    • Atentie si concentrare si grija pentru detalii.
    • Pro - activitate;
    • Foarte buna capacitate de planificare, organizare a activitatilor;
    • Gandire analitica;
    • Abilitati de comunicare si relationare;
    • Spirit de echipa, seriozitate, responsabilitate;
    • Rezistenta la stres;
    • Deschidere spre a invata un nou domeniu de activitate ;
    • Experienta profesionala in activitatea de casierie este apreciata, dar nu obligatoriu

    Responsabilitati

    Ce trebuie sa faci:
    • Organizeaza, verifica si arhiveaza documentele financiare primite de la punctele de lucru;
    • Comunica cu punctele de lucru pentru indrumare;
    • Efectueaza platile online;
    • Respecta termenele stabilite pentru finalizarea lucrarilor curente;
    • Raspunde prompt la toate mesajele primite si furnizeaza la timp informatiile solicitate;
    • Efectueaza alte sarcini care pot aparea in departament;

    Alte informatii

    Ce oferim:
    • Mediu de lucru dinamic cu traininguri;
    • Posibilitati de dezvoltare intern si international;
    • Acces preferențial la pachete de servicii medicale private;

    BUCURESTI,

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (28)