Bijutier

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teilor active.

Vezi toate job-urile Bijutier active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Teilor
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • BUCURESTI
  • Pitesti
  • Actualizat la: 29.06.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Fii maestru bijutier Teilor!
    Ne marim echipa pentru atelierul unde se intampla magia! Daca ai o atitudine pozitivă și entuziastă, spirit de echipă, esti indemanatic si ai o experienta minima intr-un atelier de bijuterii, atunci te asteptam sa ne cunoastem.

    Profilul tau:

    Experienta minima in domeniu;
    Diplome sau atestate de bijutier(optional)
    Indemanare si adaptabilitate, rabdare la munca migaloasa;
    Atentie la detalii;
    Vedere foarte buna; Dexteritate manuala;
    Persoana disciplinata, organizata, pasionata;
    Dispus pentru relocare in Pitesti, Arges;

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Recepția obiectelor din aur, verificarea acestora conform procedurilor interne Teilor.
    Realizeaza sarcinile si obiectivele, tinand cont de procese si proceduri;
    Taie, slefuieste si repara obiecte din aur; monteaza pietre pretioase sau semipretioase;
    Graveaza obiecte din metale pretioase (de ex. verighete); reconditioneaza bijuterii din aur;
    Menține relații cu restul departamentelor in vederea rezolvarii cerintelor;
    Desfasoara diverse activitati specifice unui atelier de reparatii bijuterii.

    Alte informatii

    Ce iti oferim :
    Pachet salarial atractiv in functie de experienta in domeniu;
    Prima pentru relocare;
    Asigurare medicală în rețeaua Medicover;
    Asigurare de viață prin NN asigurări;
    Bonusuri în funcție de realizări și evoluție;
    Munca dinamica intr-o echipa tanara si motivata;
    Lucrul într-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite;
    Posibilitatea de a dezvolta o carieră, în cadrul unei echipe tinere și puternic.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Teilor. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Teilor >>

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (467)