Agent Vanzari Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Foodpanda active.

Vezi toate job-urile Agent Vanzari Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Foodpanda
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.11.2019
    Remote work: On-site
    Scurta descriere a companiei

    foodpanda is the largest and fastest developing online food ordering service in Romania, which is part of Delivery Hero with presence in 50+ countries in Europe, Asia, Middle-East and Africa. We are employing more than 5000 people world-wide, and they are the most important part of our success.

    Cerinte

    Vei fi colegul/a ideal/a daca:

    Ai abilitati de comunicare, negociere, organizare, planificare si convingere;
    Esti o persoana sociabila, dinamica, cu o gandire constructiva orientata spre rezultate;
    Ai disponibilitate de deplasare la sediile potentialilor clienti (doar in Bucuresti);
    Ai atitudine de vanzator, orientat spre clienti;
    Identifici usor si intelegi nevoile si dorintele clientilor;
    Ai cunostinte de operare PC: Microsoft Office, email, internet;
    Ai ulilizat un soft de tip CRM - e un avantaj;
    Ai experienta in HoReCa - un important avantaj;
    Ai minim studii medii finalizate.

    Responsabilitati

    Ne vei ajuta cu:

    Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor ce au legatura cu domeniul de activitate al firmei (e-Commerce);
    Dezvoltarea pietei pe care actionezi prin prospectarea, evaluarea si contactarea potetialilor clienti;
    Dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti;
    Consilierea clientilor oferind solutii optime in functie de nevoile fiecaruia;
    Mentinerea unei legaturi permanente atat cu clientii propriu-zisi, cat si cu posibilii clienti, acordandu-le asistenta necesara pe durata parteneriatului sau discutiilor cu acestia;
    Urmarirea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual si realizarea acestuia.

    Alte informatii

    Vei beneficia de:

    O echipa super si un sediu modern, situat central
    Salariu FIX + Bonusuri
    Telefon + Laptop
    Contract pe perioada nederterminata
    Decont transport
    Bonuri de masa - 15 lei/ zi
    Abonament medical complet la Regina Maria

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (156)