Agent livrator Targu Mures

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile WORLD MEDIATRANS active.

Vezi toate job-urile Agent livrator Targu Mures active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: WORLD MEDIATRANS
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: temporar
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 09.07.2019

    WORLD MEDIATRANS cu sediul central in Timișoara este o companie 100% romaneasca, care activeaza pe piata de transport din România de peste 20 de ani .

    În urmă cu două decenii am avut curajul de a investi în dezvoltarea unei rețele operaționale de nivel național, gata să răspundă oricăror necesități din sfera transporturilor. Motorul acestor acțiuni a fost experiența în domeniul transporturilor și intuiția unei creșteri economice accelerate. Astazi suntem prezenti in 19 orase din tara.

    Cerinte

    Persoana dispusa sa lucreze pe o perioada determinata
    Permis cat. B
    Bune abilitati de comunicare si relationare
    Capacitate de organizare

    Responsabilitati

    Preluare comenzi, documente si colete
    Livrare si ridicare colete
    Intocmire documente - AWB-uri , facturi, chitante

    Alte informatii

    Se ofera:

    Pachet salarial format din Salariu fix motivant, bonuri de masa, alte beneficii.
    Experienta anterioara in domeniu reprezinta un avantaj

    Aplica fara CV
    Targu Mures,