Asistent Farmacie - Timisoara, Oradea

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Farmacia Dona active.

Vezi toate job-urile Asistent Farmacie - Timisoara, Oradea active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Farmacia Dona
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Timisoara
  • Actualizat la: 16.05.2019

    Farmacia DONA este unul dintre cele mai apreciate nume in retailul farmaceutic din Romania, cu o reputatie solida construita în cei peste 30 de ani de activitate. În fiecare zi, în oricare dintre cele peste 320 de Farmacii DONA vei intra, vei fi întampinat cu atentie, grija, dar mai ales cu respect. La fel ca tine, peste 2,5 milioane de pacienti trec lunar pragul Farmaciilor DONA.

    Peste 2.500 de profesionisti în domeniul sanatatii lucreaza în Grupul DONA, cu totii fiind devotati unui scop comun, acela de a asigura servicii farmaceutice la cel mai înalt nivel calitativ.

    Alatura-te si tu echipei DONA!

    Cerinte

    Esti o persoana dinamica, sociabila si dornica sa lucreze intr-o echipa tanara? Cautam colegi cu o disponibilitate de munca pe termen lung, care sa accepte provocarea de a veni in ajutorul pacientilor printr-o consiliere profesionista si crearea unei relatii solide.
    Esti asteptat sa te alaturi echipei noastre daca indeplinesti urmatoarele cerinte:
    - Studii de specialitate finalizate (Școala Postliceală de Asistenți de Farmacie);
    - Experiență pe o poziție similară reprezintă avantaj;
    - Aviz de liberă practică și avizat pe anul în curs;
    - Cunoștințe Microsoft Office la nivel mediu;
    - Bune abilități de comunicare;
    - Amabilitate și empatie față de pacienți;
    - Integritate și etică profesională.

    Responsabilitati

    - Oferă consiliere pacienților cu privire la utilizarea OTC-urilor și potențialele riscuri/efecte adverse;
    - Este responsabil de conservarea și eliberarea produselor parafarmaceutice;
    - Participă la verificarea, monitorizarea stocurilor și recepționarea produselor.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța;
    - Tichete de masă;
    - Bonus de performanță corelat cu obiectivele;
    - Oportunitatea de a te dezvolta prin acces la training-uri de servicii, vânzări și de produs;
    - Mediul de lucru stabil, plăcut și dinamic.

    Aplica fara CV
    Timisoara, Lugoj,

    BUCURESTI, Cluj Napoca, Timisoara,

    BUCURESTI, Iasi, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (6)