Manager tehnic

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Niko Group Com active.

Vezi toate job-urile Manager tehnic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Niko Group Com
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.07.2019

    With an international experience of 20 years, WINBET became shortly the most successful chain of gaming clubs in Eastern and Central Europe. We are present in Bulgaria, Serbia, Croatia, Georgia, Belarus, Tanzania and Romania.

    Cerinte

    - studii superioare profil tehnic;
    - experienta in domeniu, pe o pozitie similara;
    - abilitatea de a organiza și a prioritiza activitatile;
    - capacitate de decizie si asumarea responsabilitatii;
    - experienta in coordonarea de personal;
    - orientat in indeplinirea obiectivelor
    - bune abilitati de comunicare;
    - cunostinte MS Office;
    - cunostinte limba engleza – nivel avansat
    - permis conducere categoria B.

    Responsabilitati

    - coordonarea departamentului tehnic aflat in subordine;
    - gestionarea resurselor;
    - cresterea eficientei echipei;
    - dezvoltarea departamentului;
    - asigurarea ca personalul din subordine isi indeplineste sarcinile de lucru;
    - intocmirea de rapoarte lunare.

    Alte informatii

    Oferim:
    - Perioada de training si acomodare;
    - Oportunitati de invatare;
    - Salariu atractiv si competitiv pe piata;
    - Sistem de bonusare in functie de performante;
    - Echipe tanara si dinamica
    - Oportunitati de dezvoltare profesionala;
    - Companie in plina dezvoltare.

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (286)